שם: צימרים בנווה מבטח

ישוב :
מחיר :
טלפון : ###

צימרים בנווה מבטח

צימרים בנווה מבטח – בעיקר בעבור חופשות ונופשים משפחתיים
כידוע, חופשות ונופשים משפחתיים הינם הזמנים והתקופות אשר כל משפחה ומשפחה בישראל מחכה לה בקוצר רוח. יחד עם זאת, היצע האפשרויות (לפחות המוכרות שביניהן) הינו דל ומוגבל ביותר, אלא אם חושבים מחוץ לקופסא, כלומר, חושבים על אפשרויות כמו צימרים בנווה מבטח, למשל, צימרים אשר מיועדים בעיקר בעבור חופשות ונופשים משפחתיים.
כל מה שצריך לדעת על צימרים בנווה מבטח ועוד
מבחינת מיקום, צימרים חדרים לפי שעה בנווה מבטח ממוקמים להם בנווה מבטח, הלא הוא מושב ירוק וחקלאי אשר ממוקם במישור החוף הדרומי של מדינת ישראל, מה שממקם את הצימרים במיקום 'מרכזי', זמין ונגיש ביותר. בנוסף, עצם המהות הירוקה והחקלאית של מושב נווה מבטח 'מבטיח', כי צימרים בנווה מבטח יהיו מוקפים כל כולם באטרקציות ירוקות וחקלאיות כמו פרדסים, שדות של עצי זית, גידולים חקלאיים ייחודיים ועוד. בנוסף, צימרים בנווה מבטח ממוקמים גם ממש ליד אטרקציות המושב, וביניהן מגדל המים, בית הכנסת העתיק ועוד – אבל זה עוד כלום לעומת הצימרים עצמם.
צימרים בנווה מבטח – גדולים, מפנקים, כיפיים ומאובזרים
ביכולתם של צימרים בנווה מבטח רבים לספק את החופשה המשפחתית המושלמת. בטח כאשר הם גדולים מאוד (באים לידי ביטוי בעיקר בדמותם של בתים צמודי קרקע גדולים), מפנקים (כוללים בתוכם בריכת שחייה פרטית, ג'קוזי רב – משתתפים ועוד), כיפיים (נמצאים ממש בלב המושב וליד כל האטרקציות שבו), מאובזרים (מכילים סלון ומטבח מעוצבים וברמה הגבוהה ביותר, חדרי רחצה ושירותים איכותיים וכמה וכמה חדרי שינה) ועוד.
צימרים בנווה מבטח מחכים לכל המשפחות בישראל
בקיץ, בסתיו, בחורף, באביב ובמהלך כל זמן ועת במהלך השנה, צימרים בנווה מבטח פתוחים וזמינים בעבור משפחות אשר מעוניינות לחוות באמת חופשה כיפית, משפחתית, נעימה ומיוחדת. בטח כאשר הם ממש 'מחכים' לכל המשפחות בישראל.

צימרים בנווה מבטח | ישוב : | טל : ###